Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

LOGO - magazyn 1.0

LOGO - magazyn to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. LOGO - magazyn zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio AGORA SA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 820
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: AGORA SA
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
LOGO - magazyn to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. LOGO - magazyn zostało stworzone przez firmę AGORA SA.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.0 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Gay Times - the original gay lifestyle magazine oraz Harvard Business Review International.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.