Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Live-Book 2.5

Aplikacja służąca do tworzenia interaktywnych, multimedialnych publikacji elektronicznych w formacie pliku wykonywalnego (można go uruchomić na dowolnym komputerze PC). Bazą, która stanowi podstawę Live-Booka jest język HTML wraz z kaskadowymi arkuszami stylów (CSS).

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 534
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Rangelsoft Sp. z o.o.
Rozmiar: 16.97 MB
Nazwa pliku: Live-Book-Setup.exe
Live-Book to narzędzie do tworzenia interaktywnych, multimedialnych publikacji elektronicznych. Bazą, która stanowi podstawę Live-Booka jest język HTML wraz z kaskadowymi arkuszami stylów (CSS).

Program posiada wbudowany dwukierunkowy edytor HTML, upraszczający proces przygotowywania rozbudowanych dokumentów lub aplikacji. Najważniejszą funkcją Live-Booka jest możliwość tworzenia kompaktowych publikacji w formacie pliku wykonywalnego. Program pozwala na stworzenie pojedyńczego, wykonywalnego pliku zawierającego wszystkie elementy wchodzące w skład publikacji, który można uruchomić na dowolnym komputerze. Publikacja będzie działała niezależnie od tego, czy w danym systemie jest przeglądarka plików HTML (i innych zawartych w prezentacji), czy nie. Istnieje także możliwość zapisania publikacji w formacie LBF, do odczytu którego niezbędne jest zainstalowanie darmowej przeglądarki Live-Book Reader. Program posiada bardzo przydatne mechanizmy zabezpieczania publikacji. Wszystkie tworzone przez program publikacje są kompresowane i silnie szyfrowane z zastosowaniem najnowocześniejszych algorytmów. Publikację można zabezpieczyć w sposób uniemożliwiający jej odczyt przez niepowołane osoby (system haseł jednorazowych i grupowych), a także przypisać ją do jednego komputera, tym samym uniemożliwiając uruchomienie na innym sprzęcie (zabezpieczenie przed nieuprawnionym kopiowaniem). Dodatkowo można wyłączyć funkcję kopiowania tekstu do schowka i drukowania.

Live-Book posiada też bardzo rozbudowany język skryptowy o nazwie Live-Script, który pozwala zarówno na proste kontrolowanie wyświetlanych obiektów, zarządzanie plikami multimedialnymi, przyciskami i innymi aspekami prezentacji, jak też na stworzenie w pełni funkcjonalnej interaktywnej aplikacji. Live-Book posiada ponadto mechanizmy tworzenia wydruków, raportów, zestawień. Dostępny jest moduł podglądu wydruku, moduł zaawansowanego przeszukiwania tekstu i inne.

Stabilne wersje Live-Book

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.