Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Little Stars for Little Wars 2 1.4.00

Little Stars for Little Wars 2 to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Logiczne. Użytkownicy mogą korzystać z Little Stars for Little Wars 2 dzięki zaangażowaniu pracowników Maxim Karpenko.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 633
Cena/licencja: 6,66 zł
Producent/dystrybutor: Maxim Karpenko
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku: details?id=com.mkarpenko....
Little Stars for Little Wars 2 to gra przeznaczona na smartfony i tablety. Zaliczyć ją można do kategorii Logiczne. Za stworzenie Little Stars for Little Wars 2 odpowiedzialna jest firma Maxim Karpenko.

Gra została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.4.00. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych gier i aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl. Zachęcamy także do pobierania innych gier. Warto polecić Super Ski Jump oraz Train Crisis HD.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.