Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

JAlbum (Linux) Ubuntu, Debian 11.1

jAlbum to przydatna aplikacja, która znaczenie usprawni tworzenie internetowych galerii.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 288
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: JALBUM AB
Rozmiar: 11.53 MB
Nazwa pliku: jalbum_11.1-1_all.deb

[inne wersje programu JAlbum (Linux) Ubuntu, Debian]
jAlbum to darmowe narzędzie do szybkiego tworzenia internetowych galerii zdjęć. Automatycznie tworzy miniaturki zdjęć i zapisuje przygotowany projekt jako dokument HTML lub prezentację typu "Slideshow'. Tworzenie galerii jest oparte technologii przeciągnij i upuść, przy wykorzystaniu przygotowanych szablonów (wersja dla początkujących użytkowników) lub indywidualnego projektowania wyglądu galerii (zaawansowani użytkownicy). Źródłem obrazów może być zarówno dysk twardy, płyta CD jak i aparat cyfrowy podłączony do komputera (w tym przypadku istnieje możliwość uzyskania dodatkowych informacji o ustawieniach aparatu w czasie wykonywania danego zdjęcia).

jAlbum posiada wbudowane 13 widoków galerii wbudowanych oraz 120 możliwych do ściągnięcia ze strony producenta. Zaletą jest prostota dodawania albumów, ponieważ wystarczy posiadać darmowe konto aby móc cieszyć się swoimi galeriami w Internecie. Jest to wersja przeznaczona na systemy Fedora, SUSE, Red Hat.

W najnowszej wersji udało się wprowadzić kilka nowych funkcjonalności oraz poprawić już istniejące. Nadto zlikwidowano bugi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.