Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

LibreOffice Spolszczenie (Linux) Red Hat/Fedora/Mandriva/openSUSE 3.6.2

LibreOffice Spolszczenie to paczka językowa umożliwiająca zainstalowanie języka polskiego w darmowym pakiecie biurowym LibreOffice.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 126
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: The Document Foundation
Rozmiar: 4.3 MB
Nazwa pliku: LibO_3.6.2_Linux_x86_lang...

[inne wersje programu LibreOffice Spolszczenie (Linux) Red Hat/Fedora/Mandriva/openSUSE]
LibreOffice jest to kompletny, dostępny za darmo pakiet biurowy. Jest to niejako odpowiednik MS Office, jednak od produktu Microsoftu różni się tym, że jest bezpłatny zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i firm. Mamy tu edytor tekstu Writer, arkusz kalkulacyjny Calc, program do tworzenia prezentacji Impress, aplikację graficzną Draw, a także narzędzie do obsługi i tworzenia baz danych Base. Wszystkie elementy składowe pakietu posiadają funkcjonalność, jakiej nie powstydziłyby się drogie aplikacje. Najnowsza wersja pakietu została pozbawiona kilku błędów. Autorzy wprowadzili także szereg zmian usprawniających działanie pakietu.

LibreOffice Writer to edytor tekstu posiadający mnóstwo użytecznych funkcji – nie tylko dotyczących formatowania, ale również obsługi korespondencji seryjnej, szablonów, itp. Base działa na silniku H-SQL, ale potrafi także obsługiwać bazy danych zbudowane na dBase. Najbardziej ciekawy i nowatorski jest DRAW – otrzymujemy tu tyle narzędzi do tworzenia grafiki, żer spokojnie mógłby być to samodzielny, komercyjny program.

Paczka umożliwiająca spolszczenie pakietu działa w przypadku systemów Red Hat, Fedora, Mandriva i openSUSE.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.