Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Mozilla Firefox 4.0 Beta 9

Wygodna, szybka i niezawodna oraz jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych dostępnych na rynku informatycznym.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 335
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: Mozilla.org
Rozmiar: 15.34 MB
Nazwa pliku: firefox-4.0b10.tar.bz2

[inne wersje programu Mozilla Firefox]
Mozilla Firefox to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych dostępnych na rynku informatycznym. Najnowsza beta wersja oznaczona numerem 10 to zmiany w obsłudze synchronizacji, lepsza stabilność, usunięte błędy związane z nową funkcją "App Tab" czy dodana obsługa ekranów dotykowych w Windows 7. Dodatkowo pojawiła się nowa funkcja o nazwie "Panorama", która pozwala lepiej zarządzać zakładkami.

Mozilla Firefox 4.0 to jednak wciąż ta sama, wygodna, szybka i niezawodna przeglądarka. W podstawowej wersji aplikacja udostępnia niemal tylko kluczowe, niezbędne do komfortowego przeglądania funkcje, jednak do dyspozycji użytkowników oddano setki wtyczek i rozszerzeń pozwalających dostosować program do indywidualnych potrzeb. Firefox dysponuje możliwością przeglądania stron w kartach, blokowania wyskakujących okienek pop-up, użytkownik może też skorzystać z wbudowanego mechanizmu sprawdzania pisowni (także po polsku). Domyślnie, do naszej dyspozycji oddany został wygodny menedżer pobierania plików.

UWAGI

Wersja beta może działać niestabilnie i powodować błędy niekompatybilności z niektórymi dodatkami.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.