Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

GNOME 2.8.1

Nowe wydanie znakomitego, darmowego środowiska graficznego dla Linuxa pozwalającego tworzyć aplikacje pracujące w trybie graficznym. Najnowsza wersja niesie w sobie szereg zmian i usprawnień.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 112
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: GNOME Project
Rozmiar: 1.73 MB
Nazwa pliku: GConf-2.8.0.1.tar.tar

[inne wersje programu GNOME]
Nowe wydanie znakomitego, darmowego środowiska graficznego dla Linuxa pozwalającego tworzyć aplikacje pracujące w trybie graficznym.

W najnowszej wersji 2.8. przyświecająca twórcom dbałość o wygodę użytkownika jest jeszcze wyraźniejsza. Przejrzysty wygląd aplikacji, okien dialogowych, logicznie rozmieszczone menu, wszystko to sprawia, że korzystanie z Gnome jest jeszcze łatwiejsze. Szybciej i w bardziej intuicyjny sposób można znaleźć potrzebne nam opcje konfiguracyjne

czy wykonać poszczególne operacje. Poprawione zostało działanie menedżera plików, głównie jeśli chodzi o kojarzenie aplikacji z poszczególnymi typami plików oraz sposób ich uruchamiania (ze skojarzoną lub wybraną aplikacją). Wymienne nośniki, takie jak płyty CD, kamery, itp. montowane są automatycznie, automatycznie również może być uruchomiona skojarzona z nimi aplikacja (np. odtwarzacz CD).

Ze względu na konieczność zachowania zależności pomiędzy plikami i bibliotekami instalacja jest zajęciem raczej dla zaawansowanych użytkowników. Można również skorzystać z narzędzia o nazwie Garnome, które pobiera odpowiednie źródła i kompiluje je z zachowaniem prawidłowej kolejności.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.