Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gentoo Linux 2004.2 CD3

Szybka i elastyczna dystrybucja systemu Linux, skierowana głównie do developerów i administratorów sieci. Wykorzystuje ona technologięi portów znaną z systemów BSD. Plik zawiera okrojone wydanie systemu, które można uruchomić bezpośrednio z płyty (LiveCD) oraz które może posłużyć do zainstalowania Gentoo na lokalnym komputerze (wymagane połączenie z Internetem).

Liczba pobrań: 153
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: Gentoo
Rozmiar: 82.28 MB
Nazwa pliku: install-x86-minimal-2004....

[inne wersje programu Gentoo Linux]
Szybka i elastyczna dystrybucja systemu Linux, skierowana głównie do developerów i administratorów sieci. W przeciwieństwie do innych dystrybucji, Gentoo posiada zaawansowany system zarządzania pakietami składowymi systemu, który nosi nazwę Portage. Nawiązuję on do tradycji portów znanych z systemów BSD i umożliwia tworzenie zależności, profili systemowych, wirtualnych pakietów oraz "fałszywych" instalacji. Gentoo Linux kompiluje poszczególne pakiety bezpośrednio ze źródeł (dużo większa stabilność), więc na wolniejszych maszynach instalacja może zająć sporo czasu.

Plik zawiera okrojone wydanie systemu, które można uruchomić bezpośrednio z płyty (LiveCD) oraz które może posłużyć do zainstalowania Gentoo na lokalnym komputerze (wymagane połączenie z Internetem).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.