Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Simple Samba Commander 0.7.1

Nowe wydanie prostego w obsłudze menadżera, umożliwiającego przeglądanie plików i katalogów w sieci lokalnej (pracującej na serwerze Samba). Aplikacja pracuje w trybie tekstowym i umożliwia wyszukiwanie plików, wysyłanie (odbieranie) plików i katalogów oraz ich tworzenie zdalnie bądź też lokalnie. Program posiada polski interfejs.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 191
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Rafal Michniewicz
Rozmiar: 463 KB
Nazwa pliku: smbc-0.7.1.tgz
Nowe wydanie prostego w obsłudze menadżera, umożliwiającego przeglądanie plików i katalogów w sieci lokalnej (pracującej na serwerze Samba). Aplikacja pracuje w trybie tekstowym i umożliwia wyszukiwanie plików, wysyłanie (odbieranie) plików i katalogów oraz ich tworzenie zdalnie bądź też lokalnie. Program umożliwia cofnięcie ostatniej operacji oraz wspiera kodowanie znaków w standardzie UTF-8. Program posiada polski interfejs.

Od wersji 0.6.2 pojawiło się kilka nowych funkcji (wychodzenie z funkcji przeglądania znalezionych plików, włączenie i wyłączenie interaktywnego filtrowania znalezionych plików, wyświetlanie plików dołączonych do listy wysyłania/pobierania) oraz poprawiono drobne błędy.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.