Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Amarok 2.0.2

Finalna wersja darmowego, profesjonalnego odtwarzacza plików multimedialnych działającego w środowisku KDE.. Autorzy położyli nacisk na prostotę interfejsu, która ma pozwolić użytkownikowi na szybki dostęp do najważniejszych opcji programu. Warto zwrócić również uwagę na ciekawe podejście do obsługi listy odtwarzania.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 100
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: Amarok Project
Rozmiar: 4.98 MB
Nazwa pliku: amarok-2.0.2.tar.bz2

[inne wersje programu Amarok]
Finalna wersja darmowego, profesjonalnego odtwarzacza plików multimedialnych działającego w środowisku KDE. Autorzy położyli nacisk na prostotę interfejsu, która ma pozwolić użytkownikowi na szybki dostęp do najważniejszych opcji programu. Warto zwrócić również uwagę na ciekawe podejście do obsługi listy odtwarzania. Aplikacja wykorzystuje środowisko serwera dźwięku aRts (odtwarzanie plików MP3, OGG, płyt CD, multimediów strumieniowych), więc wymaga jego obecności w systemie.

W drugiej edycji beta programu totalnej przebudowie uległa baza danych aplikacji. Zrezygnowano z SQLlite na rzecz MySQL, dzięki czemu uzyskano lepszą wydajność oraz możliwość wsparcia dla wewnętrznych i zewnętrznych baz danych na jednej ścieżce kodu.

Biblioteka, interfejs użytkownika czy wsparcie dla skryptów - wszystkie te i inne elementy zyskały na stabilności i wydajności w drugiej odsłonie beta Amaroka 2.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.