Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Damn Small Linux 4.4.3

Damn Small Linux to minimalistyczna dystrybucja Linuksa zajmująca zaledwie 50 MB. "Minimalistyczna" nie znaczy "ograniczona" - system bez problemu wykrywa standardowe karty sieciowe, graficzne i dźwiękowe, umożliwia surfowanie w Internecie, rozmowę za pomocą komunikatora, edycję dokumentów, słuchanie muzyki itp., itd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 111
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: Damn Small Linux Team
Rozmiar: 1
Nazwa pliku: dsl-4.4.3.iso

[inne wersje programu Damn Small Linux]
Damn Small Linux to minimalistyczna dystrybucja Linuksa zajmująca zaledwie 50 MB. "Minimalistyczna" nie znaczy "ograniczona" - system bez problemu wykrywa standardowe karty sieciowe, graficzne i dźwiękowe, umożliwia surfowanie w Internecie, rozmowę za pomocą komunikatora, edycję dokumentów, słuchanie muzyki itp.., itd..

W najnowszej, udostępnionej właśnie wersji 4.3 Firefox został uaktualniony do wersji 2.x, biblioteki murgaLua (odpowiedzialne za aplikacje uruchamiane w Puppy) do wersji 0.6.8, nano-tiny do wersji 2.0.7. Prócz tego w systemie pojawiła się nowa gra, odświeżone ikony, nowa aplikacja sterująca kartą dźwiękową.

Damn Small Linux 4.3 wykorzystuje JWM - niezwykle szybki menedżer okien napisany w C. Dzięki temu dystrybucja umożliwia surfowanie w Internecie nawet na komputerze z procesorem 486 i 16 MB pamięci RAM.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.