Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Linux-EduCD 0.9 pl

Linux-EduCD jest edukacyjną dystrybucją typu liveCD.Jest to pełny system operacyjny uruchamiany i pracujący z płyty DVD. Nie wymaga instalacji na twardym dysku, chociaż jest również możliwość zainstalowania systemu, tak jak kazdej innej, "typowej" dystrybucji Linuksa.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2352
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: Rajmund Radziewicz
Rozmiar: 1446.54 MB
Nazwa pliku: educd_09dvd.iso

[inne wersje programu Linux-EduCD]
Linux-EduCD jest edukacyjną dystrybucją typu liveCD.Jest to pełny system operacyjny uruchamiany i pracujący z płyty DVD.. Nie wymaga instalacji na twardym dysku, chociaż jest również możliwość zainstalowania systemu, tak jak kazdej innej, "typowej" dystrybucji Linuksa. Nastawiony jest na możliwie najprostszy sposób użytkowania i instalacji. Jako system bazujący na Knoppiksie, wyposażony jest w narzędzia automatycznie konfigurujące urządzenia podczas uruchamiania.

W stosunku do poprzednich wersji system przeszedł wiele zmian. Nie bazuje on już na Knoppixie, a dystrybucji PCLinuxOS 2008 MiniMe z częścią rozwiązań znaną z Mandriva One 2008. Zaktualizowane zostały także wchodzące w jego skład oprogramowanie, dodano nowe sterowniki sprzętu oraz ulepszono obsługę kart wi-fi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.