Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Light It Digital Magazine 2.0.2

Light It Digital Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Narzędzia dla grafików. Light It Digital Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Kelby Media Group.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1750
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Kelby Media Group
Rozmiar: 30 KB
Nazwa pliku:
Light It Digital Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Narzędzia dla grafików. Za stworzenie Light It Digital Magazine odpowiedzialna jest firma Kelby Media Group.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.0.2.. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Digital Camera Polska oraz Pilot Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.