Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkStation M52e HLDS GSA-H10L Firmware LX08 for Vista

Lenovo ThinkStation M52e HLDS GSA-H10L Firmware LX08 for Vista jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy HLDS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 555
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: HLDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: hldsgsah10l_lx08.exe
Lenovo ThinkStation M52e HLDS GSA-H10L Firmware LX08 for Vista to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma HLDS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Oprócz Lenovo ThinkStation M52e HLDS GSA-H10L Firmware LX08 for Vista, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Dell Inspiron 1210 Notebook Realtek ALC269 HD Audio Driver A10 lub Lenovo ThinkCentre M55p Broadcom LAN Driver 12.2.0.3 for Windows. Aplikacja Lenovo ThinkStation M52e HLDS GSA-H10L Firmware LX08 for Vista może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.