Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkStation A55 HLDS GSA-H10N Firmware 1.00 for XP

Lenovo ThinkStation A55 HLDS GSA-H10N Firmware 1.00 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy HLDS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 213
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: HLDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: gsah10n_jx06_win.exe
Lenovo ThinkStation A55 HLDS GSA-H10N Firmware 1.00 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy HLDS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkStation A55 HLDS GSA-H10N Firmware 1.00 for XP, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Acer Extensa 5220 Notebook Conexant Modem Driver 7.62.0.0 for XP czy Asrock X79 Extreme4 Bios 1.80. Lenovo ThinkStation A55 HLDS GSA-H10N Firmware 1.00 for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.