Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad R50p WIDCOMM Bluetooth Driver 1.4.3.4

Lenovo ThinkPad R50p WIDCOMM Bluetooth Driver 1.4.3.4 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy WIDCOMM.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 259
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: WIDCOMM
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: bthwxp1o.exe
Lenovo ThinkPad R50p WIDCOMM Bluetooth Driver 1.4.3.4 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy WIDCOMM.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkPad R50p WIDCOMM Bluetooth Driver 1.4.3.4, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Fujitsu LIFEBOOK A1120 Intel SATA Driver 8.2.0.1001 for Vista64 czy Gigabyte GA-Z77X-UP7 (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall. Kod programu Lenovo ThinkPad R50p WIDCOMM Bluetooth Driver 1.4.3.4 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.