Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad R50e Monitor INF File Tool 2.00

Lenovo ThinkPad R50e Monitor INF File Tool 2.00 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 249
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 1yoi04ww.exe
Lenovo ThinkPad R50e Monitor INF File Tool 2.00 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Oprócz Lenovo ThinkPad R50e Monitor INF File Tool 2.00, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Philips 42PFL6704D/F7 LCD TV Firmware 1.08 lub Gigabyte GA-945PL-DS3 (rev. 2.0) Realtek LAN Driver 5.792.1208.2. Programiści Lenovo zadbali, by Lenovo ThinkPad R50e Monitor INF File Tool 2.00 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.