Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad R50 WIDCOMM Bluetooth Driver 1.4.3.4

Lenovo ThinkPad R50 WIDCOMM Bluetooth Driver 1.4.3.4 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy WIDCOMM.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 405
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: WIDCOMM
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: bthwxp1o.exe
Lenovo ThinkPad R50 WIDCOMM Bluetooth Driver 1.4.3.4 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy WIDCOMM.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkPad R50 WIDCOMM Bluetooth Driver 1.4.3.4, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gigabyte GA-B75M-D2V (rev. 1.0) Intel Display Driver 15.28.4.284 czy Philips 7FF2M4/27 Digital Photo Frame Firmware 7FF2M018. Lenovo ThinkPad R50 WIDCOMM Bluetooth Driver 1.4.3.4 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.