Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad R30 TrackPoint Driver 3.55

Lenovo ThinkPad R30 TrackPoint Driver 3.55 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 331
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 78g405ww.exe
Lenovo ThinkPad R30 TrackPoint Driver 3.55 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Lenovo ThinkPad R30 TrackPoint Driver 3.55 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Asus Maximus V Formula Intel Display Driver 8.15.10.2712 for Win, czy Sony Vaio VPCZ114GX/S Intel WLAN Driver 13.5.0.6 for Windows 7 x. Kod programu Lenovo ThinkPad R30 TrackPoint Driver 3.55 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.