Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad Edge S430 BIOS Update Utility 1.12 for Windows 7

Lenovo ThinkPad Edge S430 BIOS Update Utility 1.12 for Windows 7 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 275
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: gauj05us.exe
Lenovo ThinkPad Edge S430 BIOS Update Utility 1.12 for Windows 7 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Lenovo ThinkPad Edge S430 BIOS Update Utility 1.12 for Windows 7 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT BIOS 0301, czy Asus P8B75-M LX PLUS Intel Smart Connect Technology 2.0.1083.0. Programiści Lenovo zadbali, by Lenovo ThinkPad Edge S430 BIOS Update Utility 1.12 for Windows 7 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.