Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo Thinkpad Edge E435 TrueSuite Fingerprint Reader Software

Lenovo Thinkpad Edge E435 TrueSuite Fingerprint Reader Software to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 253
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: truesuite_w8_32.exe
Lenovo Thinkpad Edge E435 TrueSuite Fingerprint Reader Software jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Others.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Lenovo Thinkpad Edge E435 TrueSuite Fingerprint Reader Software jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Dell Dimension 8250 ADI Audio Driver 5.12.01.3538 czy Sharp DX-C400 Printer PCL6 PS Driver 1105A x64. Programiści Others zadbali, by Lenovo Thinkpad Edge E435 TrueSuite Fingerprint Reader Software były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.