Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad Edge E130 Fingerprint Reader/Password Vault 5.4.

Lenovo ThinkPad Edge E130 Fingerprint Reader/Password Vault 5.4. to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 367
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: lr3f29a2_32.exe
Lenovo ThinkPad Edge E130 Fingerprint Reader/Password Vault 5.4. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony KDL-46HX925 BRAVIA HDTV Firmware 4.012GAA for Mac OS i Gigabyte GA-B75M-D3H (rev. 1.1) DMI Viewer Utility B12.0314.1. Lenovo ThinkPad Edge E130 Fingerprint Reader/Password Vault 5.4. poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Stabilne wersje Lenovo ThinkPad Edge E130 Fingerprint Reader/Password Vault 5.4.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.