Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad Edge 13 Bluetooth Driver 5.5.0.9700 for XP

Lenovo ThinkPad Edge 13 Bluetooth Driver 5.5.0.9700 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 269
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 7vba20ww.exe
Lenovo ThinkPad Edge 13 Bluetooth Driver 5.5.0.9700 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkPad Edge 13 Bluetooth Driver 5.5.0.9700 for XP, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. AMD Catalyst Display Driver 12.8 for XP czy Toshiba Satellite L505 Webcam Driver 1.1.1.9 for Windows 7. Kod programu Lenovo ThinkPad Edge 13 Bluetooth Driver 5.5.0.9700 for XP został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.