Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad Edge 13 Battery Firmware Update Utility (Edge 14

Lenovo ThinkPad Edge 13 Battery Firmware Update Utility (Edge 14 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 342
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 6ifu13ww_edge14_15.exe
Lenovo ThinkPad Edge 13 Battery Firmware Update Utility (Edge 14 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkPad Edge 13 Battery Firmware Update Utility (Edge 14, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite L505 Realtek Sound Driver 5.10.0.5964 for XP czy HP Pavilion HDX9222TX NVIDIA NB8E-GT Display Driver 1.00 A. Kod programu Lenovo ThinkPad Edge 13 Battery Firmware Update Utility (Edge 14 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.