Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre S51 Wireless Optical Mouse Driver 1.17 for 20

Lenovo ThinkCentre S51 Wireless Optical Mouse Driver 1.17 for 20 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 439
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: qj7z02usa.exe
Lenovo ThinkCentre S51 Wireless Optical Mouse Driver 1.17 for 20 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Biostar 945GC-230 Ver. 6.x BIOScreen Utility 1.9.2.1 i Asus P8P67 PRO (REV 3.1) Atheros AW-AR3011 Bluetooth Driver 6.4.. Programiści Lenovo zadbali, by Lenovo ThinkCentre S51 Wireless Optical Mouse Driver 1.17 for 20 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.