Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre S50 Flash UEFI BIOS 2CKT25A

Lenovo ThinkCentre S50 Flash UEFI BIOS 2CKT25A jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 283
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 2cjy25usa.exe
Lenovo ThinkCentre S50 Flash UEFI BIOS 2CKT25A to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkCentre S50 Flash UEFI BIOS 2CKT25A, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkStation M90 Realtek HD Audio Driver 6.0.1.5977 for V czy Toshiba Satellite C650D Realtek Card Reader Driver 6.1.7600.3011. Lenovo ThinkCentre S50 Flash UEFI BIOS 2CKT25A to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.