Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M92p Flash UEFI BIOS 9SKT37A

Lenovo ThinkCentre M92p Flash UEFI BIOS 9SKT37A to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 405
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 9sjy37usa_1.exe
Lenovo ThinkCentre M92p Flash UEFI BIOS 9SKT37A to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkCentre M92p Flash UEFI BIOS 9SKT37A, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lenovo ThinkCentre M70z Intel HD Graphics Driver 6.14.10.5394 fo czy Gigabyte GA-B75-D3V (rev. 1.1) Intel Management Engine Interface. Lenovo ThinkCentre M92p Flash UEFI BIOS 9SKT37A poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.