Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M90 PLDS DH-16D5S Firmware VL34

Lenovo ThinkCentre M90 PLDS DH-16D5S Firmware VL34 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy PLDS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 280
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: PLDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: vl34win.exe
Lenovo ThinkCentre M90 PLDS DH-16D5S Firmware VL34 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki PLDS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Lenovo ThinkCentre M90 PLDS DH-16D5S Firmware VL34 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Biostar A57A Ver. 6.1 Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6526 for Vis czy Lenovo ThinkCentre M58 PLDS DH-16D5S Firmware VL34. Programiści PLDS zadbali, by Lenovo ThinkCentre M90 PLDS DH-16D5S Firmware VL34 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.