Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M90 HLDS GH60N Firmware NY05 for Windows 7

Lenovo ThinkCentre M90 HLDS GH60N Firmware NY05 for Windows 7 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma HLDS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 354
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: HLDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: gh60n_ny05.exe
Lenovo ThinkCentre M90 HLDS GH60N Firmware NY05 for Windows 7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki HLDS.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkCentre M90 HLDS GH60N Firmware NY05 for Windows 7, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gigabyte GA-B75M-D3V (rev. 1.0) Intel Chipset Driver 9.3.0.1019 czy DELL Kepler Quadro Mobile NVIDIA Display Driver 296.79 for Windo. Aplikacja Lenovo ThinkCentre M90 HLDS GH60N Firmware NY05 for Windows 7 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.