Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M90 Flash UEFI BIOS 5JKT61A

Lenovo ThinkCentre M90 Flash UEFI BIOS 5JKT61A to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 342
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 5jjy61usa.exe
Lenovo ThinkCentre M90 Flash UEFI BIOS 5JKT61A jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkCentre M90 Flash UEFI BIOS 5JKT61A, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Dell XPS One 2710 Seagate ST3750525AS Firmware JC47 czy Lenovo ThinkCentre M58 ScrollPoint Optical Mouse Driver 5.21 for. Aplikacja Lenovo ThinkCentre M90 Flash UEFI BIOS 5JKT61A może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.