Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M81 NVIDIA Display Driver 8.821 for Windows 7

Lenovo ThinkCentre M81 NVIDIA Display Driver 8.821 for Windows 7 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy NVIDIA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 214
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: w3vdo26us13.exe
Lenovo ThinkCentre M81 NVIDIA Display Driver 8.821 for Windows 7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki NVIDIA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Lenovo ThinkCentre M81 NVIDIA Display Driver 8.821 for Windows 7 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Samsung NP530U3BI Series 5 Easy Migration Software 1.0.0.19 for , czy Biostar H61MGC Ver. 6.6 Intel Chipset Driver 9.3.0.1019. Lenovo ThinkCentre M81 NVIDIA Display Driver 8.821 for Windows 7 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Stabilne wersje Lenovo ThinkCentre M81 NVIDIA Display Driver 8.821 for Windows 7

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.