Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M81 Flash UEFI BIOS 9HKT51A

Lenovo ThinkCentre M81 Flash UEFI BIOS 9HKT51A to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 440
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 9hjy51usa.exe
Lenovo ThinkCentre M81 Flash UEFI BIOS 9HKT51A to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić TP-LINK TL-WN7200ND Wireless Adapter Driver V1_100513 i Toshiba Satellite L450 Assist Driver 3.00.09 for Windows 7 x64. Kod programu Lenovo ThinkCentre M81 Flash UEFI BIOS 9HKT51A został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.