Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M80 Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6265 for Wi

Lenovo ThinkCentre M80 Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6265 for Wi są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 653
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: w7aud14us17.exe
Lenovo ThinkCentre M80 Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6265 for Wi to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkCentre M58p Modem Driver 7.60.0.0 for Vista64 i Toshiba Satellite Pro P300D SPS Driver 4.0 for Vista. Lenovo ThinkCentre M80 Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6265 for Wi poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.