Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M62z Intel H61 Management Engine Driver 8.0.0

Lenovo ThinkCentre M62z Intel H61 Management Engine Driver 8.0.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 509
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: c1ime06us17_me.exe
Lenovo ThinkCentre M62z Intel H61 Management Engine Driver 8.0.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Lenovo ThinkCentre M62z Intel H61 Management Engine Driver 8.0.0, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania HP Pavilion HDX9002XX Toshiba TS-L802 ODD Firmware HP-21 lub HP Pavilion HDX9222TX Intel PRO/Wireless Driver 7.10 D. Programiści INTEL zadbali, by Lenovo ThinkCentre M62z Intel H61 Management Engine Driver 8.0.0 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.