Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M62z Flash UEFI BIOS F0KT17A

Lenovo ThinkCentre M62z Flash UEFI BIOS F0KT17A to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 474
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: f0jy17usa.exe
Lenovo ThinkCentre M62z Flash UEFI BIOS F0KT17A to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkCentre M62z Flash UEFI BIOS F0KT17A, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. MSI Z77A-G41 Intel Rapid Storage Driver 11.0.0.1032 czy ECS B75H2-M3 (V1.0) Intel Display Driver 14.51.0.5398 for XP. Lenovo ThinkCentre M62z Flash UEFI BIOS F0KT17A poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.