Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M58p ScrollPoint Optical Mouse Driver 5.21 fo

Lenovo ThinkCentre M58p ScrollPoint Optical Mouse Driver 5.21 fo to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 402
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: q1mie13us17.exe
Lenovo ThinkCentre M58p ScrollPoint Optical Mouse Driver 5.21 fo jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkCentre M58p ScrollPoint Optical Mouse Driver 5.21 fo, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Biostar A960A3+ Ver. 6.x Realtek LAN Driver 6.246.1230.2010 for czy HP HDX X18-1106TX Premium Notebook TV Tuner Driver 1.0.0.46 A fo. Programiści Lenovo zadbali, by Lenovo ThinkCentre M58p ScrollPoint Optical Mouse Driver 5.21 fo były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.