Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M58 HLDS BH20N Firmware 1.03

Lenovo ThinkCentre M58 HLDS BH20N Firmware 1.03 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma HLDS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 294
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: HLDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: bh20n_103.exe
Lenovo ThinkCentre M58 HLDS BH20N Firmware 1.03 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy HLDS.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Lenovo ThinkCentre M58 HLDS BH20N Firmware 1.03, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkCentre Edge 91 Sunix USB 3.0 Host Controller Driver lub Brother DCP-8080DN Universal Printer Driver for BR-Script 1.12. Lenovo ThinkCentre M58 HLDS BH20N Firmware 1.03 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.