Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M57p TSST TS-H653B Firmware LE06

Lenovo ThinkCentre M57p TSST TS-H653B Firmware LE06 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma TSST.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 442
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: TSST
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: tsh653b_firmware_le06_1.e...
Lenovo ThinkCentre M57p TSST TS-H653B Firmware LE06 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki TSST.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkCentre M57p TSST TS-H653B Firmware LE06, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Brother HL-2230 Printer Driver / Software C1 czy MSI Z77A-GD80 Intel Smart Connect Technology Driver 2.0.1083.0. Programiści TSST zadbali, by Lenovo ThinkCentre M57p TSST TS-H653B Firmware LE06 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.