Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M57e USB Enhanced Performance Keyboard Driver

Lenovo ThinkCentre M57e USB Enhanced Performance Keyboard Driver jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 361
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: w1kyb01us17.exe
Lenovo ThinkCentre M57e USB Enhanced Performance Keyboard Driver są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkCentre M57e USB Enhanced Performance Keyboard Driver, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów ECS 945GCD-M (V1.0) Intel Display Driver 14.32.4.4926 for XP czy HP HDX X16-1040US Premium Notebook IDT HD Audio Driver 6.10.6225. Lenovo ThinkCentre M57e USB Enhanced Performance Keyboard Driver poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.