Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M55e TSST TS-H653A Firmware LX02

Lenovo ThinkCentre M55e TSST TS-H653A Firmware LX02 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma TSST.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 383
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: TSST
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: tsh653a_firmware_lx02.exe
Lenovo ThinkCentre M55e TSST TS-H653A Firmware LX02 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki TSST.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Samsung NP350U2A Notebook Intel RST Driver 10.1.5.1001 for Windo i HP HDX X16-1155CA Premium Notebook Quick Launch Buttons Driver 6. Aplikacja Lenovo ThinkCentre M55e TSST TS-H653A Firmware LX02 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.