Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M52 TSST TS-H352 Firmware (Diskette Version)

Lenovo ThinkCentre M52 TSST TS-H352 Firmware (Diskette Version) jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy TSST.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 451
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: TSST
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: tssth352_1.exe
Lenovo ThinkCentre M52 TSST TS-H352 Firmware (Diskette Version) jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy TSST.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkCentre M52 TSST TS-H352 Firmware (Diskette Version) , aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Biostar T77 Ver. 5.x Intel Management Engine Interface 8.0.0.135 czy Toshiba Satellite Pro P300 Intel Chipset Utility 8.7.0.1007 for . Lenovo ThinkCentre M52 TSST TS-H352 Firmware (Diskette Version) to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.