Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M51e ADI SoundMAX (Cadenza) Audio Driver 5.12

Lenovo ThinkCentre M51e ADI SoundMAX (Cadenza) Audio Driver 5.12 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma OTHER SOUNDCARDS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 229
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: OTHER SOUNDCARDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: dsiz79usa_1.exe
Lenovo ThinkCentre M51e ADI SoundMAX (Cadenza) Audio Driver 5.12 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy OTHER SOUNDCARDS.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ColorPlus PDF Printer Driver i Samsung NP350U2A Notebook Bluetooth Driver 2.3.0.0 for Windows 7. Lenovo ThinkCentre M51e ADI SoundMAX (Cadenza) Audio Driver 5.12 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.