Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre Edge 91z ATI Display Driver 8.883.0.0 for XP

Lenovo ThinkCentre Edge 91z ATI Display Driver 8.883.0.0 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma ATI.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 370
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ATI
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: q1vdo05us17_2.exe
Lenovo ThinkCentre Edge 91z ATI Display Driver 8.883.0.0 for XP to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma ATI.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Oprócz Lenovo ThinkCentre Edge 91z ATI Display Driver 8.883.0.0 for XP, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Asus P8H77-M BUpdater BIOS Flash Utility 1.30 lub ColorPlus PDF Printer Driver. Aplikacja Lenovo ThinkCentre Edge 91z ATI Display Driver 8.883.0.0 for XP może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.