Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre Edge 72 AMD Radeon Display Driver 8.913.1 for

Lenovo ThinkCentre Edge 72 AMD Radeon Display Driver 8.913.1 for jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 492
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: w1vdo32us17_32.exe
Lenovo ThinkCentre Edge 72 AMD Radeon Display Driver 8.913.1 for jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Lenovo ThinkCentre Edge 72 AMD Radeon Display Driver 8.913.1 for to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gigabyte GA-E350N-USB3 (rev. 1.0) AMD Chipset Driver 8.863 for X, czy Toshiba Satellite L450 Synaptics Touchpad Driver 13.2.6.1 for Wi. Aplikacja Lenovo ThinkCentre Edge 72 AMD Radeon Display Driver 8.913.1 for może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Stabilne wersje Lenovo ThinkCentre Edge 72 AMD Radeon Display Driver 8.913.1 for

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.