Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre Edge 71z Flash UEFI BIOS 9PKT24A

Lenovo ThinkCentre Edge 71z Flash UEFI BIOS 9PKT24A to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 381
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 9pjy24usa.exe
Lenovo ThinkCentre Edge 71z Flash UEFI BIOS 9PKT24A to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkCentre Edge 71z Flash UEFI BIOS 9PKT24A, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Broadcom BCM20702 Bluetooth 3.0 Driver 12.0.0.10 for Windows 8 x czy MSI Z77A-GD65 Intel LAN Driver 11.15.12.0. Aplikacja Lenovo ThinkCentre Edge 71z Flash UEFI BIOS 9PKT24A może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.