Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre Edge 71 BIOS Setting Tool 9QKT37A

Lenovo ThinkCentre Edge 71 BIOS Setting Tool 9QKT37A to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 496
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 9qjw37usa.exe
Lenovo ThinkCentre Edge 71 BIOS Setting Tool 9QKT37A jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkCentre Edge 71 BIOS Setting Tool 9QKT37A, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Windows98_Me Printer Driver.EXE czy Acer Extensa 4630G Notebook Synaptics Touchpad Driver 11.0.2.0 f. Programiści Lenovo zadbali, by Lenovo ThinkCentre Edge 71 BIOS Setting Tool 9QKT37A były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.