Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre A62 Realtek HD Audio Driver 6.0.1.5653 for Vi

Lenovo ThinkCentre A62 Realtek HD Audio Driver 6.0.1.5653 for Vi jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 365
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: v7aud12us17.exe
Lenovo ThinkCentre A62 Realtek HD Audio Driver 6.0.1.5653 for Vi to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkCentre A62 Realtek HD Audio Driver 6.0.1.5653 for Vi, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Asrock H61M-PS2 Intel Display Driver 15.26.1.2618 for Vista, Win czy ColorPlus PDF Printer Driver. Aplikacja Lenovo ThinkCentre A62 Realtek HD Audio Driver 6.0.1.5653 for Vi może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.