Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre A58e TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2

Lenovo ThinkCentre A58e TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 408
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: fpd32_1.2.0.194_1.exe
Lenovo ThinkCentre A58e TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Lenovo ThinkCentre A58e TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ColorPlus PDF Printer Driver, czy Asus Maximus V GENE ROG Theme Utility 1.00.12. Lenovo ThinkCentre A58e TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Stabilne wersje Lenovo ThinkCentre A58e TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.