Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre A58 TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2.

Lenovo ThinkCentre A58 TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 411
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: fpd64_1.2.0.194.msi
Lenovo ThinkCentre A58 TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Lenovo ThinkCentre A58 TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2. jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Lenovo ThinkCentre A61 Modem Driver 7.80.4.0a for Windows 7 x64 czy ColorPlus PDF Printer Driver. Kod programu Lenovo ThinkCentre A58 TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2. został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Stabilne wersje Lenovo ThinkCentre A58 TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.