Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre A55 Hotkey Driver for USB Keyboard with Finge

Lenovo ThinkCentre A55 Hotkey Driver for USB Keyboard with Finge to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 385
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: w3kyb03us17.exe
Lenovo ThinkCentre A55 Hotkey Driver for USB Keyboard with Finge jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkCentre A55 Hotkey Driver for USB Keyboard with Finge, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lenovo ThinkCentre Edge 71z Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6348 czy Lenovo ThinkCentre A51 Wireless Optical Mouse Driver 1.17 for 20. Aplikacja Lenovo ThinkCentre A55 Hotkey Driver for USB Keyboard with Finge może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.